Firma CARLOS działa na polskim rynku od 2019r. To stosunkowo niedługo, ale dzięki temu jesteśmy elastyczni i otwarci na ciągle zmieniające się warunki.

Głównym profilem działalności jest sprzedaż skrojonych na miarę nawozów wapniowych i profesjonalne doradztwo w zakresie ich doboru.
Od samego początku naszej działalności stawiamy na jakość produktów, dlatego też współpracujemy z renomowanymi producentami wapna nawozowego na terenie całego kraju. Dzięki takiemu podejściu oraz otwartości i szybkości działania zyskujemy w oczach klientów zaufanie jako profesjonalny partner w biznesie.

Firma CARLOS ma swoje korzenie w Bydgoszczy, ale nie ograniczamy się tylko do jednego regionu. Dzięki współpracy z profesjonalnymi przewoźnikami drogowymi jesteśmy w stanie dowieźć zamówiony towar w każde miejsce w Polsce. Niemożliwe dla nas nie istnieje.

Oferowane przez CARLOS wapna nawozowe to produkty najwyższej jakości, które w skuteczny sposób zapobiegają nadmiernemu zakwaszeniu gleby. W swoim portfolio produktowym posiadamy tylko i wyłącznie wapna nawozowe znanych i cenionych na rynku producentów takich jak: Lafarge, Trzuskawica, Lhoist, ŚKSM, KW Morawica, KW Celiny oraz grupy PBI.

Firma CARLOS posiada w swojej ofercie zarówno wapna węglanowe, jak również węglanowe zawierające magnez (dolomitowe) oraz tlenkowe. W zależności od asortymentu oferowane przez nas wapna są dostępne luzem oraz w opakowaniach typu „Big Bag

Wszystkie oferowane przez nas wapna nawozowe posiadają aktualne atesty, certyfikaty oraz świadectwa kwalifikacji do stosowania w rolnictwie ekologicznym.

Sprawdź nas, jesteśmy do Twojej dyspozycji.